• 1
  • 2
  • 3

Управління екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Материалы

Відбір проб води з р. Сіверський Донець

30 жовтня 2018 року співробітниками Східного державного регіонального підприємства «Схід ДРГП» - провідним гідрогеологом Родимцевим Олександром Михайловичем та техніком гідрогеологом І категорії Рябовою Галиною Миколаївною спільно з представниками Управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації було проведено завершальні роботи з відбору проб води з р. Сіверський Донець.

vidbir prob vodu 30102018.png 2

 

vidbir prob vodu 30102018

Базове дослідження щодо великих хижаків у Європі | 2018 рік

uwagaЗа останні кілька років чисельність вовка, ведмедя, рисі та інших диких тварин у Європі значно зросла. Дикі звірі почали повертатися на покинуті раніше території, а тому постало питання управління популяціями цих видів та їхнього співжиття з місцевими громадами.

Результати цього дослідження допоможуть дізнатися, як люди в різних куточках Європи співіснують з великими хижаками - вовком, рисю, ведмедем чи росомахою. Ми прагнемо зрозуміти очікування, виклики та можливості пов'язані з наявністю по сусідству цих тварин. Щоб розробити ефективні управлінські заходів у сфері дикої природи ми спершу збиремо та порівняємо ваш досвід та знання, нові ідеї та перспективні управлінські методи.

УВАГА!

yvagaXVI Міжнародний водний форум
AQUA UKRAINE - 2018
6-8 листопада 2018
Всі дороги водного сектора ведуть на виставку AQUA UKRAINE (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, утилізація осаду, насосне обладнання, труби і трубопровідна арматура, автоматизовані системи управління водним господарством, розвідка та видобування підземних вод, технології та системи контролю якості води, охорона водних ресурсів, бутильовані води).
Організатор - ТОВ «Міжнародний виставковий центр», за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації «Питна вода України».