• 1
  • 2
  • 3

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Декларування

Подання декларацій

 

Навчальні відео-ролики
З питань заповнення та подання декларацій, які розміщенні на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції

1. https://nazk.gov.ua/news/nazk-nadaye-informaciynu-dopomogu-subyektam-deklaruvannya
- Навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
-Навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;

2. https://nazk.gov.ua/deklaraciya
- Навчальне відео із заповнення декларацій > системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» і 16 відеофайлів)

3. https://www.youtube.com/channel/UCKwoUDbscWm4BT7BoBo0kMg
- Навчальне відео із реєстрації у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
- Навчальне відео із зміни електронного цифрового підпису у системі «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування»;
- Навчальне відео із заповненні декларацій у системі «.Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.» (16 відеофайлів). 

Роз’яснення щодо визначення суб’єктів декларування (детальніше)

ХТО МАЄ ПОДАВАТИ ЕЛЕКТРОННУ ДЕКЛАРАЦІЮ?(детальніше)

- Роз'яснення щодо заповнення електронних декларацій (детальніше)

- Найбільш поширені питання, що виникають у суб'єктів декларування під час подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави і місцевого самоврядування (детальніше)

- форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (детальніше)

- Стан сумісності засобів ЕЦП. Програмне забезпечення для перевірки стану сумісності засобів ЕЦП з програмним забезпеченням центрального засвідчувального органу (детальніше)

- Офіційний інформаційний ресурс Акредитованого центру сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту Державної фіскальної служби України (детальніше)

 - "Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю" (із змінами, внесиними рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції №18 від 06.09.2016) (детальніше)

- Контакти НАЗК https://nazk.gov.ua/contacts

 

Відповідальність (детальніше)

Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції

1.Рішення від 10.06.2016 № 2, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за № 958/29088, Про початок роботи системи подання та оприлюднення декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (детальніше)

2. Рішення від 10.06.2016 № 3, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15 липня 2016 року за № 959/29089, Про функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (детальніше)


3. Порядок формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (детальніше)


4. Форма повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування. (детальніше)


5. Рішення від 11.08.2016 №3 Національного агентства з питань запобігання корупції "Про роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю. (детальніше)

6. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 18.08.2016 №1 "Про внесення змін до деяких ріщень Національного агентства з питань запобігання корупції щодо функціонування Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування". (детальніше)

7. До відома суб'єктів декларування – осіб, зазначених у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції», інших осіб, які зобов'язані подавати декларацію відповідно до цього Закону. (детальніше)

8. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 №18 "Про внесення зміни в Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю". (детальніше)

9. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 №17 "Про внесення змін до Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 10.06.2016 №4 "Про затвердження Технічних вимог до форми декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та форми повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб'єкта декларування". (детальніше)

10. Технічні вимоги до полів форми декларації осіб, уповноавжених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. (детальніше)

11. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 30.09.2016 №56 "Про внесення змін в Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю". (детальніше)

12. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 03.11.2016 № 106 "Про внесення змін до Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України "Про запобігання корупції" стосовно заходів фінансового контролю". (детальніше)

13. Роз'яснення щодо застосування окремих положень Закону України «Про запобігання корупції» стосовно заходів фінансового контролю (із змінами, внесеними рішенням Національного агентства від 03.11.2016 № 106). (детальніше)

14. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 16 «Про затвердження Порядку перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій». (детальніше)

15. Порядок перевірки факту подання суб'єктами декларування декларацій відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про випадки неподання чи несвоєчасного подання таких декларацій. (детальніше)

16. Рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06.09.2016 № 20 «Про затвердження Порядку інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента та внесення зміни до Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування». (детальніше)

17. Порядок інформування Національного агентства з питань запобігання корупції про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента. (детальніше)