• 1
  • 2
  • 3

ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Оцінка впливу на довкілля (перелік справ)

______________________________________________________________________________


Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ДОРБУДРЕСУРС" щодо виробництва асфальтобетону (з використанням асфальтозмішувача «ДС-158») на виробничому майданчику за адресою: пров. Сєвєрний, буд.1-б, м. Кремінна, Сєвєродонецький (Кремінський) район, Луганська область, 92950. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації юридична адреса: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406, фактична: площа Перемоги, 2, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з 01.03.2021 р. 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ДОРБУДРЕСУРС" щодо виробництва асфальтобетону (з використанням асфальтозмішувача «TeltomatV/3-S») на виробничому майданчику за адресою: вулиця Степна, буд. 40, с. Половинкине, Старобільський район, Луганська область  Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації юридична адреса: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406, фактична: площа Перемоги, 2,  м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , з 11.02.2021 р.
______________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Реконструкція технологічних свердловин"cпорудження пошукової свердловини № 2 Чабанівської площі 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 22.03.2018 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Реконструкція технологічних свердловин"cпорудження пошукової свердловини № 2 Чабанівської площі (Реєстраційний номер 2018320345/7617 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) 

Протокол громадських слухань щодо cпорудження пошукової свердловини № 2 Чабанівської площі Товариством з обмеженою відповідальністю "Реконструкція технологічних свердловин" 

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Товариство з обмеженою відповідальністю "Реконструкція технологічних свердловин"cпорудження пошукової свердловини № 2 Чабанівської площі

________________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля будівництво паливозаправного пункту для власного користування на територіїї діючого підприємства- філії "Сватівська" ТОВ СП "НІБУЛОН"

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 25.07.2018 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля будівництво паливозаправного пункту для власного користування на територіїї діючого підприємства- філії "Сватівська" ТОВ СП "НІБУЛОН"(Реєстраційний номер  20187241312/3935 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) 

Протокол громадських слухань щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування на територіїї діючого підприємства- філії "Сватівська" ТОВ СП "НІБУЛОН"

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ СП "НІБУЛОН" щодо будівництва паливозаправного пункту для власного користування на території філії «Сватівська» ТОВ СП «НІБУЛОН»

________________________________________________________________________________

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Департамент житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації "Реконструкція гідротехнічної споруди дільниці Західної фільтрувальної станції І підйому, розташованої на території Білогорівської селищної ради Попаснянського району Луганської області"

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 26.04.2018 р.

________________________________________________________________________________

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» видобування крейди Шепилівського родовища, придатної для виробництва соди та вапна будівельного, в адміністративному відношенні територія Шепилівського родовища крейди відноситься до Попаснянського району Луганської області та розташована в 3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентрум. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентру м. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька. 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 04.06.2018 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» видобування крейди Шепилівського родовища, придатної для виробництва соди та вапна будівельного, в адміністративному відношенні територія Шепилівського родовища крейди відноситься до Попаснянського району Луганської області та розташована в 3-х кмна південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентрум. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентру м. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька (Реєстраційний номер 2018531893/12071 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Протокол громадських слухань КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» видобування крейди Шепилівського родовища, придатної для виробництва соди та вапна будівельного, в адміністративному відношенні територія Шепилівського родовища крейди відноситься до Попаснянського району Луганської області та розташована в 3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентрум. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентру м. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності КП «Лисичанський завод залізобетонних виробів» видобування крейди Шепилівського родовища, придатної для виробництва соди та вапна будівельного, в адміністративному відношенні територія Шепилівського родовища крейди відноситься до Попаснянського району Луганської області та розташована в 3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентрум. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька3-х км на південь від с. Шипілове і в 35 км на південний схід від райцентру м. Попасна, в 10 км на північний захід м. Сєвєродонецька  (Реєстраційний номер 2018531893/13523 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

________________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля КП «Жилбудсервіс» видобування питних підземних вод (корисні копалини загальнодержавного значення, згідно постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.1994 р. No827) з Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища (свердловини No6, No7, No 8, No 9, No 10 та No11), що розташована у м. Щастя Новоайдарського району Луганської області.

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 13.06.2018 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля КП «Жилбудсервіс» видобування питних підземних вод з Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища (Реєстраційний номер: 2018612966/5460 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Протокол громадських слухань щодо видобування питних підземних вод з Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльносі КП «Жилбудсервіс» видобування питних підземних вод з Щастинської ділянки Сіверсько-Донецького родовища (Реєстраційний номер: 2018612966/6926 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) 

 ____________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Лисичанське комунальне підприємство по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків "Лисичанськводоканал" Видобування корисних копалин питних підземних вод Білогорівського водозабору, який розташован на території Білогорівської селищної ради, Попаснянського та Кремінського районів, Луганської області 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 25.06.2018 р.

_______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Реконструкція технологічних свердловин"Cпорудження розвідувальних свердловин № 2 ПЕ і 3 ПЕ Південно-Євгеніївської площі об‘єкт планової діяльності розташований в межах території Красноріченської селищної ОТГ, Кремінського району, Луганської області  

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 02.08.2018 р.

_________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з додатковою відповідальністю "Лисичанський желатиновий завод" Видобування корисних копалин технічних підземних вод, Вовчоярівське родовище (свердловини №№ 1(К2927г), 2(К2928г), 3, за адресою: с. Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 25.09.2018 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля 
Товариство з додатковою відповідальністю "Лисичанський желатиновий завод" Видобування корисних копалин технічних підземних вод, Вовчоярівське родовище (свердловини №№ 1(К2927г), 2(К2928г), 3, за адресою: с. Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області (Реєстраційний номер: 20189241785/10111 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля щодо  видобування корисних копалин технічних підземних вод, Вовчоярівське родовище (свердловини №№ 1(К2927г), 2(К2928г), 3, за адресою: с. Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області 

Висновок з оцінки впливу на довкілля 
Товариство з додатковою відповідальністю "Лисичанський желатиновий завод" Видобування корисних копалин технічних підземних вод, Вовчоярівське родовище (свердловини №№ 1(К2927г), 2(К2928г), 3, за адресою: с. Вовчоярівка Попаснянського району Луганської області (Реєстраційний номер: 20189241785/12104 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

_______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НПК-КОНТАКТ" Проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Лисичансько-Тошківської площі 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 13.11.2018 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НПК-КОНТАКТ" Проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Лисичансько-Тошківської площі (Реєстраційний номер: 201811122129 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля щодо проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Лисичансько-Тошківської площі

Висновок з оцінки впливу на довкілля щодо проведення геологічного вивчення нафтогазоносних надр, в тому числі дослідно-промислової розробки з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка) Лисичансько-Тошківської площі ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НПК-КОНТАКТ" (Реєстраційний номер: 201811122129/12834 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

_____________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  Комунальне підприємство "Попаснянський Районний водоканал" видобування питних підземних вод  з Занівського водозабору для господарсько-питних потреб населення та підприємств смт.Тошківка, Тошківка-1, с.Устинівка, Боброве, м.м.Гірське, Золоте та інших населених пунктів Попаснянського району

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 11.01.2019 р. 

_______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Комунальне підприємство "Попаснянський Районний водоканал" видобування питних підземних вод з  Петрівського водозабору для господарсько-питних потреб населення та підприємств с. Артема, с.Нижньотепле та ін., Станично-Луганського району

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 25.01.2019 р.

_______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ЗОРЯ" видобування технічних підземних вод з Воєводівського родовища розташованого в південно-східній частині м. Рубіжне (південно-західна околиця с. Воєводівка), Луганської області 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 04.02.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ЗОРЯ" видобування технічних підземних вод з Воєводівського родовища розташованого в південно-східній частині м. Рубіжне (південно-західна околиця с. Воєводівка), Луганської області (Реєстраційний номер: 20191312747 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля щодо видобування технічних підземних вод з Воєводівського родовища розташованого в південно-східній частині м. Рубіжне (південно-західна околиця с. Воєводівка), Луганської області 

Висновок з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "Науково-виробниче підприємство "ЗОРЯ" видобування технічних підземних вод з Воєводівського родовища розташованого в південно-східній частині м. Рубіжне (південно-західна околиця с. Воєводівка), Луганської області (Реєстраційний номер: 20191312747/12106 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)
 

_______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕР РЕМДОРБУД» виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг за адресою: 93009, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Хіміків, 2«Ж»/2

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 25.02.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕР РЕМДОРБУД» виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг за адресою: 93009, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Хіміків, 2«Ж»/2 (Реєстраційний номер: 20192212906/12540 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) 

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля щодо виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг за адресою: 93009, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Хіміків, 2«Ж»/2 ТОВАРИСТВОМ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕР РЕМДОРБУД» 

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ІНТЕР РЕМДОРБУД» виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва доріг за адресою: 93009, Луганська обл., м. Рубіжне, пл. Хіміків, 2«Ж»/2

______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ПРІДА"видобування вугілля в межах північно-східної частини ділянки «Кіровська Західна» Попаснянський район Луганська область, на північно-східній окраїні смт. Мирна Долина Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 22.03.2019 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "ПРІДА"видобування вугілля в межах північно-східної частини ділянки «Кіровська Західна» Попаснянський район Луганська область, на північно-східній окраїні смт. Мирна Долина (Реєстраційний номер: 20193203143 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля) 

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВ "ПРІДА"видобування вугілля в межах північно-східної частини ділянки «Кіровська Західна» Попаснянський район Луганська область, на північно-східній окраїні смт. Мирна Долина

______________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна) Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 29.03.2019 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна) (Реєстраційний номер: 20193293243 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна)

Висновок з оцінки впливу на довкілля  Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна)(Реєстраційний номер: 20193293243/14020 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

______________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корісної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада за межами населенних пунктiв Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 01.04.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корисної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада (Реєстраційний номер: 20193293243 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Протокол громадських слухань ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корисної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корисної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада (Реєстраційний номер: 20193293255/14022 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

________________________________________________________________________________       

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "Сватівська олія" Видобування технічних підземних вод ділянки "Сватівська олія" Краснянського родовища для виробничих, санітарно — гігієнічних та питних потреб  підприємства за адресою м. Сватове Луганської області за адресою: провулок Заводський, 13.  (Реєстраційний номер 20194253534/10858 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля). Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Управління екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 26.04.2019 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Сватівська олія" Видобування технічних підземних вод ділянки "Сватівська олія" Краснянського родовища для виробничих, санітарно — гігієнічних та питних потреб підприємства за адресою м. Сватове Луганської області за адресою: провулок Заводський, 13

Протокол громадських слухань щодо Видобування технічних підземних вод ділянки "Сватівська олія" Краснянського родовища для виробничих, санітарно — гігієнічних та питних потреб підприємства  ТОВ "Сватівська олія" за адресою: м. Сватове Луганської області за адресою: провулок Заводський, 13 

Висновок з оцінки впливу на довкілля щодо Видобування технічних підземних вод ділянки "Сватівська олія" Краснянського родовища для виробничих, санітарно — гігієнічних та питних потреб підприємства ТОВ "Сватівська олія" за адресою: м. Сватове Луганської області за адресою: провулок Заводський, 13

________________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" cпорудження пошукової свердловини №30 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки з метою пошуків покладів вуглеводнів у середньокам'яновугільних відкладах (Реєстраційний номер 2019643767/12034 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля). 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 05.06.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" cпорудження пошукової свердловини №30 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки з метою пошуків покладів вуглеводнів у середньокам'яновугільних відкладах (Реєстраційний номер: 2019643767/14209 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

Протокол громадських слухань Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" cпорудження пошукової свердловини №30 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки з метою пошуків покладів вуглеводнів у середньокам'яновугільних відкладах 

Висновок з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" cпорудження пошукової свердловини №30 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки з метою пошуків покладів вуглеводнів у середньокам'яновугільних відкладах (Реєстраційний номер: 2019643767/15771 у єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля)

________________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Реконструкція існуючої АЗС «Мир» з розміщенням АГЗП за адресою: м. Рубіжне, Луганська обл., вул. Миру, 37-А (Реєстраційний номер  у єдиному реєстрі з оцінки впливу 20196183893/12544 на довкілля).

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 18.06.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Реконструкція існуючої АЗС «Мир» з розміщенням АГЗП за адресою: м. Рубіжне, Луганська обл., вул. Миру, 37-А (Реєстраційний номер у єдиному реєстрі з оцінки впливу 20196183893/15127 на довкілля).

Акт про неявку представників громадськості під час проведення громадських слухань у процесі оцінки впливу на довкілля щодо Реконструкції існуючої АЗС «Мир» з розміщенням АГЗП за адресою: м. Рубіжне, Луганська обл., вул. Миру, 37-А 

Висновок з оцінки впливу на довкілля щодо Реконструкції існуючої АЗС «Мир» з розміщенням АГЗП за адресою: м. Рубіжне, Луганська обл., вул. Миру, 37-А

________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "КЛАРІАНТ УКРАЇНА" щодо видобування технічних підземних вод (корисних копалин) для технічних та технологічних потреб на Новосиротинському родовищі (свердловини № 1П та № 2п), яке росташоване в південно-західній частині м. Сєвєродонецьк Луганської області на проммайданчику ПрАТ "СПО "Азот" 

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 20.06.2019 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "КЛАРІАНТ УКРАЇНА" видобування технічних підземних вод (корисних копалин) для технічних та технологічних потреб на Новосиротинському родовищі (свердловини № 1П та № 2п), яке росташоване в південно-західній частині м. Сєвєродонецьк Луганської області на проммайданчику ПрАТ "СПО "Азот"  

Протокол громадських слухань ТОВ "КЛАРІАНТ УКРАЇНА" видобування технічних підземних вод (корисних копалин) для технічних та технологічних потреб на Новосиротинському родовищі (свердловини № 1П та № 2п), яке росташоване в південно-західній частині м. Сєвєродонецьк Луганської області на проммайданчику ПрАТ "СПО "Азот"  

Висновок з оцінки впливу на довкілля щодо  ТОВ "КЛАРІАНТ УКРАЇНА" видобування технічних підземних вод (корисних копалин) для технічних та технологічних потреб на Новосиротинському родовищі (свердловини № 1П та № 2п), яке росташоване в південно-західній частині м. Сєвєродонецьк Луганської області на проммайданчику ПрАТ "СПО "Азот"

_________________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" будівництво газопроводу-шлейфу свердловини №30 Макіївського газоконденсатного родовища до установки комплексної підготовки газу Макіївського газоконденсатного родовища на землях Чевонопопівської сільської ради, Кремінського району Луганської області

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 08.07.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" будівництво газопроводу-шлейфу свердловини №30 Макіївського газоконденсатного родовища до установки комплексної підготовки газу Макіївського газоконденсатного родовища на землях Чевонопопівської сільської ради, Кремінського району Луганської області 

Протокол громадських слухань Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" будівництво газопроводу-шлейфу свердловини №30 Макіївського газоконденсатного родовища до установки комплексної підготовки газу Макіївського газоконденсатного родовища на землях Чевонопопівської сільської ради, Кремінського району Луганської області

Висновок з оцінки впливу на довкілля  Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" будівництво газопроводу-шлейфу свердловини №30 Макіївського газоконденсатного родовища до установки комплексної підготовки газу Макіївського газоконденсатного родовища на землях Чевонопопівської сільської ради, Кремінського району Луганської області

_________________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКИЙ ШЛЯХ» виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва та ремонту доріг за адресою: 93408, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, буд. 2н

Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 16.07.2019 р.

Призупинено процедуру з оцінки пливу на довкілля справа № 20197154085 ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УКРАЇНСЬКИЙ ШЛЯХ» виробництво асфальтобетонних сумішей для будівництва та ремонту доріг за адресою: 93408, Луганська область, м. Сєвєродонецьк, вул. Богдана Ліщини, буд. 2н

________________________________________________________________________________

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Фермерське господарство"МАКСАГРО" збільшення поголів'я свиней до 8288 місць на території діючого свинокомплексу, який розташовано на північно-західній околиці смт. Білолуцьк Новопсковського району Луганської області Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 31.07.2019 р.
_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"(ТДВ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВРЗ") виготовлення нових залізничних вагонів та проведенням капітального ремонту чотиривісних напіввагонів, виготовленням запасних частин для виконання власної програми і для забезпечення потреб залізниці за адресою:  93300 Україна, Луганська область,  м. Попасна, вул. Залізнична, буд.1. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 17.10.2019 року по 13.11.2019 року.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"(ТДВ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВРЗ") виготовлення нових залізничних вагонів та проведенням капітального ремонту чотиривісних напіввагонів, виготовленням запасних частин для виконання власної програми і для забезпечення потреб залізниці за адресою: 93300 Україна, Луганська область, м. Попасна, вул. Залізнична, буд.1. 

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВАРИСТВО З ДОДАТКОВОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВАГОНОРЕМОНТНИЙ ЗАВОД"(ТДВ "ПОПАСНЯНСЬКИЙ ВРЗ") виготовлення нових залізничних вагонів та проведенням капітального ремонту чотиривісних напіввагонів, виготовленням запасних частин для виконання власної програми і для забезпечення потреб залізниці за адресою: 93300 Україна, Луганська область, м. Попасна, вул. Залізнична, буд.1. 

________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ", філія "Оператор газосховищ України", Пролетарське виробниче управління підземного зберігання газу (ВУПЗГ) промисловий майданчик "Краснопопівське підземне сховище газу" (закачування, зберігання та відбір природного газу) місце провадження  планованої діяльності: Луганська обл., Кремінський р-н, Червонопопівська с/р, комплекс будівель і споруд № 6 Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 30.10.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ", філія "Оператор газосховищ України", Пролетарське виробниче управління підземного зберігання газу (ВУПЗГ) промисловий майданчик "Краснопопівське підземне сховище газу" (закачування, зберігання та відбір природного газу) місце провадження планованої діяльності: Луганська обл., Кремінський р-н, Червонопопівська с/р, комплекс будівель і споруд № 6 

Висновок з оцінки впливу на довкілля АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ", філія "Оператор газосховищ України", Пролетарське виробниче управління підземного зберігання газу (ВУПЗГ) промисловий майданчик "Краснопопівське підземне сховище газу" (закачування, зберігання та відбір природного газу) місце провадження планованої діяльності: Луганська обл., Кремінський р-н, Червонопопівська с/р, комплекс будівель і споруд № 6

______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка (ДПР), з подальшим видобуванням вуглеводнів (промислова розробка родовищ) в межах Північномакіївської площі В адміністративному відношенні Північномакіївська площа знаходиться в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 04.11.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" геологічне вивчення, у тому числі дослідно-промислова розробка (ДПР), з подальшим видобуванням вуглеводнів (промислова розробка родовищ) в межах Північномакіївської площі В адміністративному відношенні Північномакіївська площа знаходиться в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області  

Висновок з оцінки впливу на довкілля Товариство з обмеженою відповідальністю "КУБ-ГАЗ" щодо видобування корисних копалин та геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка, з подальшим видобуванням вуглеводнів в межах Північномакіївської площі яка розташована в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області

_____________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корісної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада за межами населенних пунктiв Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 12.11.2019 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корісної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада за межами населенних пунктiв 

 

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВ "Схiдвугiлля 2017" має намір отримати спеціальний дозвіл на видобування корисної копалини загальнодержавногозначення - кам'яноговугілля пластів m7,m63, m62, m3в в межах вільної ділянкі "Матроська" Луганська область, Попаснянський район, Малорязанцiвська селищна рада за межами населених пунктів

_____________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна) Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-21-56, 4-40-68, 4-21-58 з 12.11.2019 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Шахтоділянка Товариства з обмеженою відповідальністю "ЕКОКАРБОН" (Томашевська-Південна)

Відмова у видачі висновку з оцінки впливу на довкілля ТОВ "ЕКОКАРБОН" стосовно видобування вугілля на полі закритої шахти "Томашевська Південна" пласт І3 (в Єдиному реєстрі №201911114790)

___________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "СЄВЄРОДОНЕЦЬКИЙ АСФАЛЬТОБЕТОННИЙ ЗАВОД" виробництво асфальтобетонних сумішей та емульсій бітумних дорожніх за адресою: Луганська область, м.Сєвєродонецьк, вул.Богдана Ліщини, буд. 2д. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 21.02.2020 року по 23.03.2020 року.

Оголошення про початок громадського обговорення ТОВ "Сєвєродонецький асфальтобетонний завод" з виробництва асфальтобетонних сумішей та емульсій бітумних дорожніх.
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності
ТОВ "Сєвєродонецький асфальтобетонний завод" з виробництва асфальтобетонних сумішей та емульсій бітумних дорожніх.
_____________________________________________________________________________  

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "КУБ-ГАЗ" спорудження пошукової свердловини № 26 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки на землях Невської  сільської ради, Кремінського району, Луганської області Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 06.03.2020 року по 06.04.2020 року. 

Оголошення про початок громадського обговорення ТОВ "КУБ-ГАЗ" спорудження пошукової свердловини № 26 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки на землях Невської  сільської ради, Кремінського району, Луганської області

Висновок з оцінки впливу на довкілля ТОВ "КУБ-ГАЗ" щодо спорудження пошукової свердловини №26 Макіївського ГКР в межах Макіївської ліцензійної ділянки на землях Невської сільської ради, Кремінського району, Луганської області.

 ______________________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РИМЕНД" виробництво асфальтобетонних сумішей на установці КДМ2087 на промисловому майданчику за адресою: пл.Хіміків,2-б,м.Рубіжне, Луганської області Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 02.04.2020 р.

Оголошення про початок  громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА "РИМЕНД" з виробництва асфальтобетонних сумішей на установці КДМ2087 на промисловому майданчику за адресою: пл.Хіміків,2-б,м.Рубіжне, Луганської області

_______________________________________________________________________________  

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  Фермерське господарство "ДОН" вирощування зернових культур, утримання та відгодівля свиней загальною кількістю 2995 голів (свиноматки – 200 голів), зберігання хімічних речовин та паливно-мастильних матеріалів майданчиках Луганська обл., Старобільський р-н, с. Вишневе Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 03.04.2020 р.

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФГ "ДОН" щодо вирощування зернових культур, утримання та відгодівля свиней загальною кількістю 2995 голів (свиноматки – 200 голів), зберігання хімічних речовин та паливно-мастильних матеріалів майданчиках Луганська обл., Старобільський р-н, с. Вишневе
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ФГ "ДОН"  щодо вирощування зернових культур, утримання та відгодівлі свиней загальною кількістю 2995 голів ( у тому числі свиноматки-200 голів), зберігання хімічних речовин та паливно-мастильних матеріалів на виробничих майданчиках діючого фермерського господарства за адресою: с.Вишневе, Старобільський район, Луганська область.
_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  Товариство з обмеженою відповідальністю "МК-Світанок" cпоруда для виробництва асфальтобетону за адресою: Луганська обл., м.Сватове, вул.Ново-Старобільська,38 Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 10.04.2020 року по 13.05.2020 року

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "МК-СВІТАНОК" щодо споруди для виробництва асфальтобетону за адресою: Луганська обл., м.Сватове, вул.Ново-Старобільська,38.
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Висновок з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності ТОВ "МК-СВІТАНОК" щодо спорудження асфальтобетонного заводу змішувального типу MARINI BE TOWER ECO 1500 та виробництва асфальтобетону .

_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Комунальне підприємство "Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство" Кремінської міської ради з видобування питних підземних вод з родовища "Кремінські каптажі" за адресою: Луганська область, м. Кремінна, вул. Дубовий гай, 4а Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 17.04.2020 року по 19.05.2020 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля Комунальне підприємство "Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство" Кремінської міської ради з видобування питних підземних вод з родовища "Кремінські каптажі" за адресою: Луганська область, м. Кремінна, вул. Дубовий гай, 4а

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності 
КП "Кремінське водопровідно-каналізаційне господарство" Кремінської міської ради з видобування питних підземних вод з родовища "Кремінські каптажі"

_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "КУБ-ГАЗ" щодо видобування корисних копалин (газ природний, нафта, конденсат) в межах Північномакіївського родовища (площі).Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою:проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 з 23.04.2020 року по 22.05.2020 р.

Оголошення про початок громадського обговорення  звіту з оцінки впливу на довкілля  планованої діяльності ТОВ "КУБ-ГАЗ" щодо  видобування корисних копалин (газ природний, нафта, конденсат) в межах Північномакіївського родовища (площі)

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "КУБ-ГАЗ" щодо видобування корисних копалин (газ природний, нафта, конденсат) в межах Північномакіївського родовища (площі), яка розташована в межах Кремінського та Сватівського районів Луганської області.

_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ПАРУС" поверхневе та підземне зберігання викопного палива та продуктів їх переробки (реконструкція діючої АЗС з влаштуванням на її території стаціонарного автобазо-заправного пункту (АГЗП) за адресою: вул. Новікова, 9, м. Сєвєродонецьк Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82, та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  '; document.write(''); document.write(addy_text85435); document.write('<\/a>'); //-->\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з 08.05.2020 року по 09.06.2020 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності 
ТОВ "ПАРУС" поверхневе та підземне зберігання викопного палива та продуктів їх переробки (реконструкція діючої АЗС з влаштуванням на її території стаціонарного автобазо-заправного пункту (АГЗП) за адресою: вул. Новікова, 9,                    м. Сєвєродонецьк
 
громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  
_______________________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Філія «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" щодо виробництва асфальтобетону на території м. Білокуракине за адресою вул.Чапаєва, буд.240-а Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.  з 08.05.2020 року по 09.06.2020 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Філії «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" щодо виробництва асфальтобетону на території м. Білокуракине за адресою вул.Чапаєва, буд.240-а
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Висновок з оцінки впливу на довкілля Філії «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ РАЙАВТОДОР» ДП "ЛУГАНСЬКИЙ ОБЛАВТОДОР" ВАТ "ДАК "АВТОМОБІЛЬНІ ДОРОГИ УКРАЇНИ" щодо виробництва асфальтобетону з використанням асфальтозмішувача "ДС-158".
______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» планує  облаштування споруд для виробництва асфальтобетону на землях запасу Нижньотеплівської сільської ради, Станично-Луганського району, Луганської області Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. '; document.write(''); document.write(addy_text36724); document.write('<\/a>'); //-->\n Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з 14.05.2020 року по 12.06.2020 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності 
Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» планує  облаштування споруд для виробництва асфальтобетону на землях запасу Нижньотеплівської сільської ради, Станично-Луганського району, Луганської област 
громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
______________________________________________________________________ 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» планує  облаштування споруд для виробництва асфальтобетону за адресою: Україна, Луганська область, Новоайдарський район, місто Щастя, вулиця Гагаріна 1 к/1 Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з 14.05.2020 року по 12.06.2020 р. 

Оголошення про початок громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності Представництво «ОНУР ТААХХУТ ТАШИМАДЖИЛИК ІНШААТ ТІДЖАРЕТ ВЕ САНАЇ АНОНІМ ШИРКЕТІ» планує  облаштування споруд для виробництва асфальтобетону за адресою: Україна, Луганська область, Новоайдарський район, місто Щастя, вулиця Гагаріна 1 к/1 
громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту:  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
_____________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ЛУГАНЬБУДПОСТАЧ" виробництво асфальтобетону на діючому асфальтобетонному заводі  який розташований за адресою: 92760 Луганська область, Старобільський район, с.Половинкине, вул.Степна, буд.40 зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405 тел. (06452) 4-44-82 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з 01.06.2020 року по 30.06.2020 р. 

______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ТОВ «ЛУГАНЬБУДПОСТАЧ» з виробництва асфальтобетону за адресою: пров. Сєвєрний, буд.1-б, м. Кремінна. Номер справи в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля №20206185963.Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 19.06.2020 року по 20.07.2020 року.

______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "Будівельна компанія Зоря"  щодо споруди для виробництва асфальтобетону за адресою : вул.Промислова , буд.30, м.Сєвєродонецьк, Луганська область.В Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля №20206235988.Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 25.06.2020 року по 24.07.2020 року.

______________________________________________________________________

 Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "НАДРА КАРБОН" з геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) в межах Західнотокарсько-Краснянської ліцензійної площі,  яка розташована у Сватівському районі Луганської області. В Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 2020796086.Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 10.07.2020 року по 07.08.2020року.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "НАДРА КАРБОН" з геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) в межах Західнотокарсько-Краснянської ліцензійної площі, яка розташована у Сватівському районі Луганської області.
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

Висновок з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "НАДРА КАРБОН" з геологічного вивчення нафтогазоносних надр, у тому числі дослідно-промислова розробка родовищ, з подальшим видобуванням нафти, газу (промислова розробка родовищ) в межах Західнотокарсько-Краснянської ліцензійної площі, яка розташована у Сватівському районі Луганської області.

______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" зі зберігання паливно-мастильних матеріалів, з метою забезпечення потреб діючого СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «МРІЯ» (вирощування зернових культур, свиней, великої та дрібної рогатої худоби), за адресою: вул. Нова, 1, с. Західне Старобільського р-ну Луганської обл.Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації : проспект Центральний, 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. з 10.08.2020р.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля СФГ "МРІЯ" зі зберігання паливно-мастильних матеріалів з метою забезпечення потреб діючого господарства (вирощування зернових культур, свиней, великої та дрібної рогатої худоби), за адресою: вул. Нова, 1, с. Західне Старобільського р-ну Луганської обл.
Громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді). 

Висновок з оцінки впливу на довкілля 
СЕЛЯНСЬКЕ (ФЕРМЕРСЬКЕ) ГОСПОДАРСТВО "МРІЯ" зі зберігання паливно-мастильних матеріалів, з метою забезпечення потреб діючого СЕЛЯНСЬКОГО (ФЕРМЕРСЬКОГО) ГОСПОДАРСТВА «МРІЯ» (вирощування зернових культур, свиней, великої та дрібної рогатої худоби), за адресою: вул. Нова, 1, с. Західне Старобільського р-ну Луганської обл

______________________________________________________________________

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ГАРАНТ АЗС"  щодо проведення аварійно-відновлюваних робіт на території існуючої автомобільної заправної станції за адресою : вул. Горького , буд.66 А,  смт.Станиця Луганська,Станично-Луганський район, Луганська область. В Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 20209106543. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 15.09.2020 р.

______________________________________________________________________
 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ЄВРО ПОЛІМЕР КОМПАУНД"  щодо виробництва виробів на основі еластомерів  за адресою: вул. Промислова , 2Ж , м. Сєвєродонецьк, Луганська область . В Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 20209156579. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 16.09.2020 року по 13.10.2020 року.

Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності ТОВ "ЄВРО ПОЛІМЕР КОМПАУНД" щодо виробництва виробів на основі еластомерів за адресою: вул. Промислова, 2Ж, м. Сєвєродонецьк, Луганська область громадське обговорення проводиться у формі надання письмових зауважень і пропозицій (у тому числі в електронному вигляді) які приймаються на адресу Департаменту комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації проспект Центральний (колишній проспект Радянський), 59, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93406 та електронну пошту: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


______________________________________________________________________
 

Повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля  ПрАТ "БІЛОВОДСЬКИЙ МАСЛОРОБНИЙ ЗАВОД"  щодо поверхневого зберігання викопного палива чи продуктів їх переробки об'ємом 15 кубічних метрів і більше на автозаправному блок-пункті  за адресою: Старобільске шосе, буд.1, смт.Біловодськ, Біловодський район, Луганська область . В Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля № 20209176606. Зауваження та пропозиції приймаються на адресу Департаменту екології та природних ресурсів Луганської облдержадміністрації за адресою: проспект Центральний, буд. 54 б, м. Сєвєродонецьк, Україна, 93405, тел. (06452) 4-44-82 та на електронну пошту:    Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. , Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.   з 22.09.2020 р.

______________________________________________________________________