• 1
  • 2
  • 3

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Всесвітній день води!

вкл. .

Den vodu22 березня – Всесвітній день води (Всесвітній день охорони водних ресурсів) (World Water Day)
День водних ресурсів бере свій початок з Конференції з навколишнього середовища і розвитку (ЮНСЕД), що відбулася в 1992 році в Ріо-де-Жанейро. Генеральна Асамблея ООН (резолюція 47/193 від 22 грудня 1992 року) ухвалила офіційне рішення про щорічне відзначення 22 березня як Всесвітнього дня водних ресурсів, щоб нагадати всім жителям планети про значення і важливість води для існування життя на Землі. З 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день водних ресурсів.


Основні цілі проведення Всесвітнього дня водних ресурсів:
– сприяти вжиттю відповідних заходів для розв'зання проблеми забезпечення населення питною водою;
– інформувати суспільство про важливість охорони і збереження ресурсів прісної води і водних ресурсів в цілому;
– залучити до святкування Всесвітнього дня водних ресурсів уряди, міжнародні агентства, неурядові організації і приватний сектор.
День 22 березня дає унікальну можливість нагадати людству про надзвичайну важливість водних ресурсів для навколишного середовища і розвитку суспільства. Практичні зусилля можуть допомогти поглибити суспільне розуміння як проблем, так і шляхів їх подолання у цій сфері. Для досягнення позитивних результатів необхідно перетворити слова на зобов'язання і дії у рамках загальної теми. Щороку в цей день озвучується нова проблема, пов'язана із забрудненням водних ресурсів на планеті й лунає заклик до її розв'зання. Але основні цілі проведення свята залишаються незмінними.
Перегляньте разом із сім'єю цікавий та пізнавальний ролик про фосфати та зробіть висновок кожен для себе https://www.youtube.com/watch?v=2MYnNtNmCE0

Цікавинки про українські водойми можна побачити тут https://www.youtube.com/watch?v=iBi9SSl2ioA