• 1
  • 2
  • 3

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Поїздка вихованців СМ ЦЕНТУМ до табору "Ойкос" Чернівецької обл

вкл. .

0-02-05-b0e3869745f67d6d0b7a115f8581d1d9e4445d3ad0fd69bc8b6a3d029ce44b0c 52ec7d54Маленькі екологи - вихованці Сєвєродонецького міського Центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді завітали до мальовничої Буковини.

Громадська організація «Нове суспільство» запросила 29 дітей до наметового табору «Ойкос» Чернівецької області з 26.07.2018р. до 01.08.2018 р.

Діти не тільки відпочили у таборі, а також відвідали живописні місця та визначні пам'ятки архітектури Чернівців, привезли додому позитивні емоції та враження.

Жоден редактор не опише краще поїздку, ніж вожатий Юрій Чучко, який супроводжував дітей: «Будучи в цьому таборі у ролі вожатого, хочу трішки розповісти про емоції та про роботу з дітьми в таборі. Емоції словами просто не передати. Діти надзвичайно круті та класні, з якими немає часу нудьгувати. Ці 6 днів стали справжньою казкою, яка має свій початок, але не має кінця, оскільки ми пообіцяли один одному підтримувати зв'язок . «Ойкос» став справді рідною домівкою, а діти друзями, всі разом ми - одна дружня родина, яка вміла цінувати та поважати один одного! Коли побачив поїзд - зрозумів, що ось він момент, коли час прощання з людьми, які за короткий період стали тобі рідними. Завдяки Вам я спробував бути в ролі екскурсовода . Дякую за ваші щирі відгуки та слова вдячності, саме вони дають мені поштовх працювати далі. Вкотре розумію, що обрав професію по душі. Сумую за Вами! Ви найкращі, з вами було приємно працювати, відпочивати! Чекайте в гості! »

Діти щиро дякують за організацію та проведення поїздки ГО «Нове суспільство», відділу молоді та спорту Сєвєродонецької міської ради, а саме Поповій Світлані Миколаївні, супроводжуючим Хорунжій Вікторії Миколаївні, Шамигіній Наталії Олександрівні, Тисленко Галині Миколаївні, вожатому Юрію Чучко і усім, хто сприяв цій подорожі. Спільними зусиллями ми можемо та творимо добрі справи.