• 1
  • 2
  • 3

ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Реформа управління відходами: Міндовкілля запроваджує щотижневі тренінги та онлайн підтримку бізнесу для успішної роботи за новими правилами

on .

Реформа системи управління відходами набирає обертів, відтак підприємства активно оформлюють дозвільні документи для роботи у цьому секторі.

Щоб цей шлях був простим та зрозумілим, Міндовкілля запровадило додатковий канал комунікації - чат підтримки в Telegram https://t.me/EcoSystemOnline. Тут вже користувачі ставлять свої запитання та отримують на них відповіді, обмінюються думками та мають можливість переглянути відеоінструкції та графічні матеріали.
 
“Із самого початку ми створювали цей телеграм-чат як інструмент технічної підтримки для користувачів ЕкоСистеми. Однак наразі із впровадження реформи управління відходами, більшість питань у ньому стосується саме цієї сфери. Бізнес цікавить як подати декларацію про відходи, отримати дозвіл на проведення операцій з оброблення відходів, вести облік тощо. Звичайно команда ЕкоСистеми відстежує усі запити користувачів. Ми оперативно реагуємо на технічні проблеми, надаємо роз'яснення щодо функціоналу системи та збираємо пропозиції по покращенню наших сервісів і послуг”, - розповіла директорка Департаменту цифрової трансформації, електронних публічних послуг та управління відходами Міндовкілля Євгенія Попович.

Іншим інструментом постійного діалогу є щотижневі тренінги Міндовкілля - як користуватися тією чи іншою онлайн послугою на ЕкоСистемі, а також щодо роз'яснення окремих положень нового законодавства. Тренінги проводитимуться щосереди за тематикою, яку самі обирають користувачі. Для цього у телеграм-чаті вже створено відповідні опитувальники. Наразі триває “голосування” щодо навчання, яке відбудеться 24 січня.

© Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин,
екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

www.eco-lugansk.gov.ua

Підтримка сайту — Студія «Зіна дизайн»