• 1
  • 2
  • 3

ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

До уваги суб’єктів господарювання, які мають на балансі місця видалення відходів (МВВ).

вкл. .

yvagaЗгідно постанови Кабінету Міністрів України від 03.08.1998 № 1216 «Про затвердження порядку ведення реєстру місць видалення відходів» (далі – Порядок) на кожне місце видалення відходів (МВВ) складається спеціальний паспорт, у якому зазначається найменування і код відходів, їх кількісний та якісний склад, походження, а також технічні характеристики і відомості про методи контролю та безпечної експлуатації. Спеціальний паспорт складається власником МВВ відповідно до Інструкції про зміст і складання паспорта місць видалення відходів, затвердженої наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України від 14.01.1999 № 12 (далі – Інструкція).

Згідно Закону України «Про відходи», вимог Порядку та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 17.01.2014 р. № 22 з метою ведення реєстру місць видалення відходів (далі – Реєстр) Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин, екології та природних ресурсів облдержадміністрації (далі – Департамент) в термін з 01 по 15 лютого 2022 року приймає на розгляд, затвердження та оновлення паспорти місць видалення відходів за 2021 звітний рік.

Звертаємо Вашу увагу, що затвердження паспорта місця видалення відходів
включене до Переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади та адміністративних послуг, що надаються органами місцевого самоврядування у порядку виконання делегованих повноважень, які є обов'язковими для надання через центри надання адміністративних послуг, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523 (в редакції розпорядження Кабінету Міністрів України № 969-р від 18.08.2021), тому прийом документів, необхідних для отримання адміністративної послуги, здійснюється Центром надання адміністративних послуг у м. Сєвєродонецьку за адресою: 93404, бульвар Дружби Народів,
32-А, м. Сєвєродонецьк Луганської області. З формою заяви на отримання адміністративної послуги, переліком необхідних документів та нормативними актами, що встановлюють вимоги до оформлення та погодження документів, можна ознайомитись тут (https://www.eco-lugansk.gov.ua/images/Admin_poslugu/Povod_z_vidhodavu/onov_pasp_mis_vud_vidh.pdf). 

Повідомляємо, що наказом Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 16.02.2021 № 118 внесено зміни до Інструкції, та повідомляємо, що подані на затвердження/оновлення паспорти МВВ, виконані без урахування вимог Інструкції, будуть відхилені Департаментом. Електронні версії паспортів МВВ подаються разом з їх паперовими примірниками за формами, наведеними тут (МВВ).

Нагадуємо, що при оновленні затверджених паспортів МВВ крім Розділу ХІІ паспорту МВВ необхідно надавати до Департаменту актуальну інформацію щодо загального та річного накопичення відходів (Розділи ІІ, V паспорту МВВ) та моніторингових спостережень за станом компонентів довкілля в районі впливу МВВ (Розділи VІ, VII паспорту МВВ). Якщо зміни були внесені до інших Розділів паспорту МВВ, то такі Розділи теж включаються до оновлення, що подається.

Проекти паспортів ММВ, надані для затвердження, подаються у повному обсязі (Розділи І-ХІІ). Інформація про моніторингові спостереження за станом компонентів довкілля в районі впливу МВВ (Розділи VІ, VII паспорту МВВ) має бути актуальною на кінець звітного періоду.

Нагадуємо, що включенню до Реєстру підлягають усі місця видалення відходів (ті, що функціонують, закриті, законсервовані тощо).

Прийом щорічних оновлень паспортів МВВ у паперовому вигляді здійснюється за адресою: площа Перемоги, 2/109, м. Сєвєродонецьк Луганської області.

Електронні версії щорічних оновлень паспортів МВВ приймаються на електронну адресу Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. .

© Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин,
екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

www.eco-lugansk.gov.ua

Підтримка сайту — Студія «Зіна дизайн»