• 1
  • 2
  • 3

ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

26 січня – Всесвітній день екологічної освіти.

вкл. .

deny ecologi4nich znanyВсесвітній день екологічної освіти (The World´s Environmental Education Day) бере свій початок в 1972 році, з Декларації Конференції Організації Об'єднаних Націй з проблем навколишнього середовища. Вперше був відзначений в Стокгольмі, Швеція в червні 1972 року. Проте з 1975 року, коли в Белграді відбувся Міжнародний семінар просвітницької діяльності з питань навколишнього середовища, і де була видана Белградська хартія екологічної освіти, проголошуючи свої глобальні цілі, кожного року 26 січня цей день відзначається на міжнародному рівні.

Екологічна освіта та виховання має вирішальне значення для сприяння сталому розвитку та підвищенню потенціалу населення для участі в питаннях, пов'язаних з охороною навколишнього середовища і розвитку. Освіта виступає як центральний елемент, який розуміє необхідність сприяння досягненню значних змін в індивідуальних і колективних моделях поведінки людини і сфери споживання.

Всесвітній день екологічної освіти є можливістю досягнення масивної сенсибілізації для захисту нашої природної спадщини.

Форми екологічної освіти дуже різноманітні. В Центрі еколого-натуралістичної творчості екологічну освіту вихованці отримують завдяки еко - презентаціям, екскурсіям, спостереження за птахами, участю у міських та Всеукраїнських конкурсах; проектах за підтримки міжнародних організацій МОМ та ПРОООН МГ ГЕФ, акціях з очищення і збирання відходів; практичних заходах озеленення міста.

«Майбутнє творимо разом» – під таким гаслом працюють вихованці ЦЕНТУМ. Тільки разом ми сила, яка досягне певного рівня екологічної свідомості і поведінки задля сталого розвитку довкілля.

© Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин,
екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

www.eco-lugansk.gov.ua

Підтримка сайту — Студія «Зіна дизайн»