• 1
  • 2
  • 3

ДЕПАРТАМЕНТ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ, ЗЕМЕЛЬНИХ, МАЙНОВИХ ВІДНОСИН, ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ

Україна розпочинає підготовку Національної доповіді з імплементації Орхуської конвенції: запрошуємо громадськість доєднатися

on .

Міндовкілля розпочинає підготовку Національної доповіді з імплементації Орхуської конвенції за 2021-2024 роки. Це важливий документ для оцінки прогресу країни у виконанні зобов’язань щодо доступу до інформації, участі громадськості в ухваленні рішень та доступу до правосуддя в справах, пов’язаних із захистом довкілля. Також доповідь передбачає визначення цілей та сфер, де потрібні додаткові зусилля для досягнення цілей Конвенції.

Запрошуємо представників громадськості доєднатися до розробки нової доповіді та надіслати свої пропозиції до 7 червня 2024 року на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

З Національною доповіддю України за 2017-2020 роки можна ознайомитися за посиланням: https://bit.ly/4a20xsg.

Нагадаємо, Орхуська конвенція є міжнародним договором, який Україна підписала 25 червня 1998 року, а Верховна Рада України ратифікувала 6 липня 1999 року. Наразі підписантами Конвенції є 44 країни.

За матеріалами Міндовкілля: http://surl.li/tndaz

© Департамент комунальної власності, земельних, майнових відносин,
екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

www.eco-lugansk.gov.ua

Підтримка сайту — Студія «Зіна дизайн»