• 1
  • 2
  • 3

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

Єдиний реєстр і гласність оцінки впливу на довкілля

вкл. .

foto reestr z OVD

Управління екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації, як уповноважений територіальний орган з оцінки впливу на довкілля (ОВД), на своєму офіційному веб-сайті в лівому блоці меню «Громадське обговорення в процесі оцінки впливу на довкілля (ОВД)» забезпечує оприлюднення наступної інформації поданої суб'єктами господарювання:

- повідомлення про плановану діяльність, яка підлягає ОВД;
- оголошення про початок громадського обговорення звіту з ОВД;
- інформацію про висновки з ОВД;
- рішення про провадження планової діяльності.
Крім того, всі ці документи розміщуються в Єдиному реєстрі з ОВД та знаходяться у вільному доступі в мережі Інтернет.
Поки що реєстр працює у тестовому режимі. Перші пілотні проекти щодо розгляду справ з ОВД здійснюються за міжнародної технічної допомоги.
Звертаємо увагу, що громадськість має право надати уповноваженому органу зауваження і пропозиції до планованої діяльності (в письмовій формі, у тому числі в електронному вигляді), протягом 20 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті уповноваженого органу. Особи, що надають зауваження і пропозиції, своїм підписом засвідчують згоду на обробку їх персональних даних.
Отримані від громадськості зауваження і пропозиції до планованої діяльності будуть розміщені в Єдиному реєстрі з ОВД та передані суб'єкту господарювання (протягом трьох робочих днів з дня їх отримання), які суб'єкт під час підготовки звіту з ОВД зобов'язаний врахувати повністю або частково чи обґрунтовано відхилити.