• 1
  • 2
  • 3

Департамент екології та природних ресурсів Луганської обласної державної адміністрації

До уваги суб'єктів господарювання!

вкл. .

vagluve ogolohНагадуємо, що суб'єкти господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких показник загального утворення відходів становить від 50 до 1000 умовних одиниць, щороку подають декларацію про відходи (далі - декларація) за формою згідно з додатком до постанови Кабінету Міністрів України від 18 лютого 2016 р. № 118 «Про затвердження Порядку подання декларації про відходи та її форми».
Декларація подається один раз на рік одночасно в паперовій та електронній формі до центру надання адміністративних послуг Сєвєродонецької міської ради (бул. Дружби Народів, 32-а), або через електронну систему здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами (http://e-eco.gov.ua), до 20 лютого року, що настає за звітним.
Якщо суб'єкт господарювання має у своєму складі філії або інші відокремлені підрозділи без статусу юридичної особи, які провадять свою діяльність у різних регіонах (у межах певної адміністративно-територіальної одиниці) України, такий суб'єкт господарювання подає декларацію за місцем провадження діяльності філією або іншим відокремленим підрозділом.
Управління протягом п'яти робочих днів з дня отримання декларації розглядає та здійснює її реєстрацію або оформляє письмове повідомлення із вичерпним переліком зауважень щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей, яке передає до центру надання адміністративних послуг, для передачі суб'єкту господарювання.
Підставами для оформлення письмового повідомлення щодо необхідності виправлення/уточнення наданих відомостей є виявлення в наданій декларації неповних та/або недостовірних відомостей.
Суб'єкт господарювання, що подав декларацію, в п'ятиденний строк з дня отримання повідомлення повинен подати виправлену декларацію або уточнену інформацію з питань, зазначених у повідомленні Департаменту, до центру надання адміністративних послуг.
При подачі декларації рекомендуємо користуватися електронною системою здійснення дозвільних процедур у сфері поводження з відходами, яка доступна за адресою http://e-eco.gov.ua. За її допомогою ви зможете подавати декларацію про відходи в електронному вигляді, що дозволить заощадити час та кошти, знівелює корупційні ризики, автоматизує та спростить процедуру реєстрації декларації. Для того щоб скористатися послугою необхідно отримати/мати електронний цифровий підпис (ЕЦП). З інформацією як отримати ЕЦП можна ознайомитися за посиланням
https://e-eco.gov.ua/site/eds.